Мени
Вашата кошничка
Весела азбука: креативна книга со буквите
Ново
Код: UCNJ005
А...како авион...Б...како був...В...како верверичка...„Весела азбука“ е петтата книга од нашиот нов едукативен серијал „Учење низ игра“. Во оваа креат..
190.00 ден.
Волшебни тркала
Ново
Код: UCNJ006
„Волшебни тркала“ е шестата книга од нашиот нов едукативен серијал „Учење низ игра“. Запознајте се со превозните средства низ прекрасните песни и илус..
190.00 ден.
Учење низ игра - креативна кутија броеви
Ново -12 %
Бренд: Феникс јуниор Код: 5655
Учење ни играКреативна кутијаРаботилница: Цртај, сечи, лепи!Тема: БроевиВозраст: 4+Формат на кутијата: 32 x 23 x 7,5Комплетот содржи: Боенка – Броенка..
290.00 ден. 330.00 ден.
Кутија за млади креативци
Ново -13 %
Бренд: Феникс јуниор Код: 5577
Кутија за млади креативциРаботилница: Цртај, сечи, лепи!Тема: Четири годишни времињаВозраст: 4+Формат на кутијата: 32 х 23 х 7,5Комплетот содржи: џамб..
349.00 ден. 399.00 ден.
Најубави бајки
Ново
Код: ANBJ001
Избор од најубавите бајки на Ханс Кристијан Андерсен во мало и џебно издание. Палешка, Огнилото, Оловниот војник, Царевата нова облека, Свињарот, Слав..
180.00 ден.
Забава со октопод друштвена игра
Ново
Бренд: Trefl Код: 5389
Бидете брзи во редење на чашките и бидете победник во играта.Играчката се состои од :- 18 чаши- 9 краци на октопод- 27 картиНаменето за деца 5 +..
1,500.00 ден.
Barbie Sweetville друштвена игра
Ново
Бренд: Trefl Код: 5310
Барби и нејзините пријатели заминаа во Слаткоград – облаците направени од памучни бонбони, градината со лижавчиња и тобоганите за колачиња се гаранциј..
640.00 ден.
My Little Pony сложувалка
Ново
Бренд: Trefl Код: 4050
Сложувалка My Little Pony од 160 парчиња.Играчката е наменета за деца над 3 години...
299.00 ден.
101 начин да ја спасиме земјата
БЕСПЛАТНО
Код: MQNV83
Можеме ли да ја спасиме планетата?Да, и тоа на многу начини!Можеме да ја штедиме енергијата, да ја заштитуваме недопрената природа, да се прид..
210.00 ден.
Како до правилно, брзо и лесно учење низ игра
-29 %
Код: U3EFWJ
Водич за родителите, воспитувачите и наставниците Десет основни правила за помош на децата при учењето Позитивниот став за способностите на децата..
150.00 ден. 210.00 ден.
Чекор по чекор до правилен говор
-29 %
Код: U3TDN6
Едукативното издание „Чекор по чекор до правилен говор“ е резултат на соработката помеѓу „Феникс“ и логопедскиот и дефектолошки центар „Интеракција Пл..
150.00 ден. 210.00 ден.
Едукативен постер - Броеви
-40 %
Код: POS002
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“ Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4. ..
150.00 ден. 250.00 ден.
Едукативен постер - Букви
-40 %
Код: POS001
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“. Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4...
150.00 ден. 250.00 ден.
Едукативен постер - Годишни времиња
-40 %
Код: POS003
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“ Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4. ..
150.00 ден. 250.00 ден.
Едукативен постер - Домашни животни
-40 %
Код: POS006
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“ Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4. ..
150.00 ден. 250.00 ден.
Едукативен постер - Зеленчук
-40 %
Код: POS005
"Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“ Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4...
150.00 ден. 250.00 ден.
Едукативен постер - Броеви
-40 %
Код: POS002
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“ Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4. ..
150.00 ден. 250.00 ден.
Едукативен постер - Букви
-40 %
Код: POS001
Нова серија на илустрирани едукативни постери како дел од едицијата „Учење низ игра со Феникс“. Области: 1. Букви 2. Броеви 3. Годишни времиња 4...
150.00 ден. 250.00 ден.
Код: 533G7B
Ханс Кристијан Андерсен е роден во Оденсе, Данка во 1805 година како син на сиромашен чевлар. Андерсен во почетокот пишувал песни и патописи, а потоа ..
105.00 ден.
Учење низ игра со буквите
-10 %
Код: KUT001
УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА СО БУКВИТЕ претставува сет од едукативни картички со азбуката изработени во соработка со Логопедско друштво Интеракција плус. Картички..
333.00 ден. 370.00 ден.
Чекор по чекор до правилен говор
-29 %
Код: U3TDN6
Едукативното издание „Чекор по чекор до правилен говор“ е резултат на соработката помеѓу „Феникс“ и логопедскиот и дефектолошки центар „Интеракција Пл..
150.00 ден. 210.00 ден.
Бренд: Kids key toys Код: 4022
3Д сложувалка со мали цевчиња.Ставете ја фигурата на цврста подлога. На неа се редат малите цевчиња во боја. Ја ставате хартијата над неа и со млака п..
400.00 ден.

Прелистајте го нашиот каталог

Погледнете ја нашата палета на производи. ВИАРТ ви нуди безбедна онлајн наплата. За сите нарачки над 1000 денари испораката е бесплатна.
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ НАД 1000 ДЕНАРИ!